PO-CITY s Májou Hajdíkovou - Podcast

PO-CITY s Májou Hajdíkovou - Podcast

36 posts / 1.73K listens
Subscribe
 

Vítám Tě u podcastu PO-CITY. Jmenuji se Mája Hajdíková a JSEM TADY PROTO, ABYCH PEČOVALA O ZDRAVÍ TVÉHO TĚLA, POCITY A ŽIVOTNÍ SPOKOJENOST. Abys byla sebevědomější, zdravější a plná chuti do života.

Víš, většina žen řeší, jak vypadá, drží diety a stresuje se nad svým životem. Věděla jsi, že každý pátý člověk má problém se stresem a že 19% Čechů trpí nadváhou? Jsem tady od toho abych tohle všechno změnila a přinesla do Tvého života lepší pocit.

Tento podcast cílí pomoci lidem, kteří něčím takovým právě teď prochází, ale i těm, kteří chtějí osobní růst a odvaha jim neschází. 

Představ si, jdeš („po - city“ ) městem a najednou ti zní v uších můj podcast, který už jen tím, že ho posloucháš mění tvůj život. Nic nebude jako dřív. Nejde ani tak o slova, ale o pocity a právě o tom to je.

Podcast, který ti dodá více energie, motivace, vnitřní spokojenosti a sebevědomí. PROČ MĚ POSLOUCHAT? Zkrátka pro lepší PO-CITY, které jsou hnací silou pozitivních změn.
 
UPOZORNĚNÍ ! JAKMILE PODCAST POSLECHNEŠ, ZAČNOU SE DÍT VE TVÉM ŽIVOTĚ ZMĚNY A ZAČNEŠ SI KONEČNĚ PŘITAHOVAT TO, CO CHCEŠ ! Moje práce: https://www.darujsizdravi.cz/