Radim Pařík- vyjednávejte jako agenti FBI s nejtvrdším vyjednávačem v zemi

Apr 15, 2020, 09:04 AM

🎙 Vyjednávejte jako agenti FBI! Excelentní rétorika s nejtvrdším vyjednavačem v zemi HOST: Radim Pařík - vyjednavač, manažer a vůdce Tlumočnice do znakového jazyka: Michala Wu z organizace Znakovárna, z.s. Radim je zakladatelem společnosti Fascinating Academy, ve které se zaměřuje na vzdělávání organizací a jednotlivců. Specializuje se na rétoriku, vyjednávání a manažerský rozvoj. Radim pracoval na vrcholových manažerských postech napříkladv představenstvu společnosti Schwarz Gruppe, což je největší obchodní skupina v Evropě. Ve své práci řídil až 10.000 zaměstanců a vyjednával zásadní kontrakty společnosti. Okruhy témat: - Radimův příběh - komunikace v prodeji - jak vyjednávat jako agent FBI - achillova pata vůdců (jaké jsou nešvary vůdců , to co je brzdí) - jak se zdokonalovat

🎙 Vyjednávejte jako agenti FBI! Excelentní rétorika s nejtvrdším vyjednavačem v zemi

HOST: Radim Pařík - vyjednávač, manažer a vůdce
Tlumočnice do znakového jazyka: Michala Wu z organizace Znakovárna, z.s.


Radim je zakladatelem společnosti Fascinating Academy, ve které se zaměřuje na vzdělávání organizací a jednotlivců. Specializuje se na rétoriku, vyjednávání a manažerský rozvoj. 

Radim pracoval na vrcholových manažerských postech napříkladv představenstvu společnosti Schwarz Gruppe, což je největší obchodní skupina v Evropě. Ve své práci řídil až 10.000 zaměstanců a vyjednával zásadní kontrakty společnosti. 


Okruhy témat:
- Radimův příběh
- komunikace v prodeji
  • jak vyjednávat jako agent FBI
  • achillova pata vůdců (jaké jsou nešvary vůdců , to co je brzdí)
  • jak se zdokonalovat