Tomáš Burda: „Ne“ je signál zájmu

Episode 37,   Dec 28, 2020, 02:30 AM

Tomáš Burda je odborník na obchod, který má bohatou mezinárodní zkušenost. Ve 14 letech jeho rodiče emigrovali do Německa a dnes obchoduje po Evropě, protože hovoří výborně 4 jazyky. Prošel si různými vzdělávacími systémy a umí je dokonale porovnat.

Během rozhovoru jsme si chvíli popovídali německy a plynule jsme přešli do jeho znalostí hebrejštiny. Tomáš mi poutavě povyprávěl, jak se k ní vlastně dostal a jaké nejsilnější zážitky si odnesl z mezinárodních jednání. Nastražte uši, protože jeho příběhy jsou opravdu napínavé.

ProzRADIMe Vám, co je pro Tomáše vlastně obchod, co ho na obchodování baví a jak on sám postupuje od prvního kontaktu se zákazníkem až po dotažení obchodu. Současně Vám poRADIMe, jak byste měli postupovat, abyste byli při obchodování úspěšní, co byste si měli zjistit o klientovi a co byste měli vědět, aby Vám nakonec nestálo nic v cestě.

Taky se dozvíte, jak úspěšně Tomáš vyjednává doma se svými dětmi. Nebo jak a kdy začaly dělat zahraniční firmy opatření v souvislosti s koronavirem.

Až se situace zase zklidní, skočte s Tomášem na skleničku. Nejen, že se pobavíte a spoustu se toho dozvíte. Strávíte čas se skvělým společníkem, který toho fakt hodně ví, rozumí obchodování, umí střílet jeden vtip za druhým a dá Vám prostor. A třeba uzavřete i skvělý obchod.

@TomášBurda