Honza Fleischner - tajemství úspěšného 25 letého realitního makléře

Sep 22, 2020, 08:45 AM

HOST: Honza Fleischner (realitní makléř v TOP 11 v RE/MAX Česká Republika) Honza 25 letý velmi úspěšný realitní makléř z Radotína. Zakládá si na perfektní prezentaci nemovitostí, včetně homestagingu a videoprohlídek. K realitám se dostal jako k zajímavé brigádě při studiu VŠ, záhy však zjistil, že práce realitního makléře je jeho vysněnou profesí a začal se jí věnovat naplno. Za 5 a půl roky realitní praxe se mu podařilo vypracovat mezi prvních 11 nejúspěšnějších makléřů sítě RE/MAX Česká republika. Získal například ocenění ,,Nejlepší makléř do 26 let." Témata: - Honzův příběh - jak se stát nejlepším -realitní marketing -vize, cíle a nároky #jurajsutorisshow

HOST: Honza Fleischner (realitní makléř v TOP 11 v RE/MAX Česká Republika)

Honza 25 letý velmi úspěšný realitní makléř z Radotína. Zakládá si na perfektní prezentaci nemovitostí, včetně homestagingu a videoprohlídek.

K realitám se dostal jako k zajímavé brigádě při studiu VŠ, záhy však zjistil, že práce realitního makléře je jeho vysněnou profesí a začal se jí věnovat naplno.

Za 5 a půl roky realitní praxe se mu podařilo vypracovat mezi prvních 11 nejúspěšnějších makléřů sítě RE/MAX Česká republika.

Získal například ocenění ,,Nejlepší makléř do 26 let."

Témata:
- Honzův příběh
- jak se stát nejlepším
-realitní marketing
-vize, cíle a nároky


#jurajsutorisshow