Zdeněk Molcar - top real estate broker

Sep 29, 2020, 08:40 AM

HOST: Zdeněk Molcar - realitní makléř Zdeněk se právem řadí mezi nejlepší realitní makléře v ČR. Aktuálně pracuje pod hlavičkou společnosti Broker Consulting. Několikrát se mu podařilo prodat nemovitost během 24 hodin nebo zajistit pro prodávajícího ještě vyšší cenu, než tu, kterou za prodej své nemovitosti původně požadoval. V roce 2015 – během prvních měsíců v oboru – se ze něj stal jeden z deseti nejúspěšnějších makléřů firmy M&M reality holding a.s. – lídra na českém trhu realit. Za rok 2017 byl absolutně nejúspěšnějším makléřem firmy. Témata: -Zdeňkův příběh -začátky v realitách -jak se stát alfou v realitách -správné nastavení kupní ceny -jak se stát nejlepším #jurajsutorisshow

HOST: Zdeněk Molcar - realitní makléř


Zdeněk se právem řadí mezi nejlepší realitní makléře v ČR. Aktuálně pracuje pod hlavičkou společnosti Broker Consulting.

Několikrát se mu podařilo prodat nemovitost během 24 hodin nebo zajistit pro prodávajícího ještě vyšší cenu, než tu, kterou za prodej své nemovitosti původně požadoval.

V roce 2015 – během prvních měsíců v oboru – se ze něj stal jeden z deseti nejúspěšnějších makléřů firmy M&M reality holding a.s. – lídra na českém trhu realit. Za rok 2017 byl absolutně nejúspěšnějším makléřem firmy.


Témata:
-Zdeňkův příběh
-začátky v realitách
-jak se stát alfou v realitách
-správné nastavení kupní ceny
-jak se stát nejlepším


#jurajsutorisshow