Černovlásky po padesátce: Win-Wináři, baťůžkáři, vesniční kouzelníci, levicoví extremisti a intelektuální impotenti

Episode 47,   May 17, 2021, 01:30 AM

Marie Petrovová a Šárka Morávková mě pozvaly do svého podcastu Černovlásky po padesátce. Nevím, čím jsem si to zasloužil. Černovláskou vůbec nejsem. 😁

V roce 2017 jsem odešel z vysokého byznysu. Měl jsem všechno. Auto s řidičem, uklízečky, kuchaře. Sexy život. Ten život jsem odmítl. Chtěl jsem pryč.

Odmítl jsem nové místo v Hongkongu a vrátil se do Čech. Od té doby se mnou nikdo nechce nakupovat. Při nakupování jsem trochu úchyl. Poslechněte si to.

Bavili jsme se o argumentech a polovičním sexu.
Bavili jsme se i o městečku Lafayette. O vyjednávání, o win-win a intelektuální impotenci.

Bavili jsme se o tréninku FBI i o lidech, kteří na sociálních sítích předstírají, že se věnují vyjednávání. Vysvětlím Vám, kdo z nich je win-winář, kdo je kompromisář, a jaký je mezi nimi rozdíl.

Šárka s Marií se mě ptaly, zda vyjednávají lépe muži nebo ženy. ProzRADIM Vám, kdo z nich je ve vyjednávání lepší. Kdo dokáže upozadit ego. Kdo vyhraje 9:1, aniž by si toho protistrana všimla.

Dámy, pánové, milé děti, pusťte si náš společný podcast. 🎧

Ve vyjednávání není nic náhoda. Vždy musíte hájit svoje zájmy a uspokojit svoje potřeby. Pak můžete hájit zájmy a uspokojovat potřeby druhých. Platí to všude. Ve vyjednávání, ve vztahu i v životě.

#ArgumentyNefungují

https://fascinating.academy/

@MariePetrovová
@ŠárkaMorávková
@Černovláskypopadesátce