Jak správně z portfolia čerpat rentu ( pasivní příjem), tak aby vám nedošla v nejhorší moment etapy vašeho života

May 06, 05:30 AM
Každý všední den se v rámci podcastu MYSL INVESTORAmůžete těšit na jedno odborné téma za světa investic a investičního poradenství. Tento podcast je projektem společnosti Sušánka & partneři a stojí za ním majitel a investiční poradce společnosti Jan Sušánka, EFP.

Jan Sušánka, EFP je investiční poradce zabývající se honorovaným investičním poradenstvím, s odměnou převážně ze zisku pro poradenskou společnost/poradce.
Specializuje se na bonitní klientelu, která investuje jednotky až stovky milionů.

V dnešním podcastu se dozvíte: Jak správně nastavit strategii pro výběr renty (pasivního příjmu). Hodně investorů, ale i některých poradců neví, jak čerpat z portfolia rentu v období výběru. Jakou zvolit vhodnou strategii výběru pro vaše  portfolio, aby vám generovalo nekonečnou rentu po celý zbytek života? Jaký je rozdíl mezi konečnou vs. nekonečnou rentou?

Pokud se vám dnešní téma líbilo, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru či nám napíšete recenzi. Můžete nás také sledovat na YouTube kanále Jan Sušánka, EFP.

Také můžete navštívit naše webové stránky https://jansusanka.cz/ a poslechnout si další podcasty či dostávat informace ze světa investic či investičního poradenství.

Pokud uvažujete o investování svých volných prostředku či chcete sestavit investiční portfolio pro vytvoření a čerpání pasivního příjmu, domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma v sekci privátní zóny: https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/.