Jiří Pech a Ondřej Vaněk: Vždycky nejde jen o rychlou návratnost

Episode 50,   Jun 28, 2021, 01:30 AM

Mám premiéru. Ve svém podcastu tentokrát mám rovnou 2 hosty. Jsou jimi Jiří Pech a Ondřej Vaněk. 
Kluci přijíždí za hrozného burácení. U místních vzbudí takovou zvědavost, že vypadnou 2 okenní tabulky. Jedné paní dokonce spadne květináč. 
Na úvod na sebe prozradili, že pocházejí z místa, kde prý jsou jen brambory, kameny a závist. No nevím.
Každopádně teď mají firmu v Brně. Je pravda, že proti těm kamenům a bramborám je Brno asi obrovský zlepšení kvality života. 
Berou stavaře z vysokých škol a doučují je energetiku. Razí heslo: „Ukázaná platí.“ Vybírají lidi podle toho, jak moc se chtějí učit. Kvalitu jejich nových zaměstnanců prověřuje tým. Buďto lidi šlukne, nebo vyplivne. 
Začínali jako projektanti. Zjistili, že je to moc pracný, že chtějí s tímhle nasazením dosáhnout víc. To musíte slyšet. 
Poslanci se postarali o to, že jim mizel trh. Tak se sešli v hospodě a řešili, jak změnit zmizelý byznys. Z jednorázového produktu teď mají velkou firmu a přijímají stále větší zakázky.
Tomu nebudete věřit. V PKV BUILD s.r.o. mají nejlepší kanceláře, jaké jsem za poslední rok viděl. Patří mezi TOP 20 nejlepších kanceláří na světě, získali za ně cenu a nemuseli ani nikoho podplatit. 
ProzRADIMe Vám, co mají v kuchyňce, a jak jsem dopadl, když jsem od nich naposledy odjížděl. 
S klukama si hodně povídáme o jejich začátcích a práci obchodníků. Bavíme se o dotacích, investicích a uhlíkové stopě. 
Pusťte si náš společný podcast. Dozvíte se v něm, že jejich projekťáci mají na poradách okýnko průserů, ve firmě si všichni navzájem dávají zpětnou vazbu a ředitel raději na porady projekťáků nechodí. 
Zjistíte, že někdy je lepší produkt udělat jen na 80 %. A dozvíte se, že lidé, kteří Vám mají generovat byznys by neměli bydlet u maminky. 
Na závěr Vám poRADIME 3 tipy pro úspěšné ředitele a obchodníky firem. 
Poslechněte si náš rozhovor a zapamatujte si: „Když chcete něco umět, musíte do sebe investovat i vlastní peníze. Musíte mít tah na bránu. A uvědomit si, že vždycky nejde jen o rychlou návratnost.”
https://fascinating.academy/

@JiříPech
@OndřejVaněk
@PKVBUILDs.r.o.