Ing. Martin Charvát / primátor

Aug 25, 2021, 03:44 PM

Dobrý den, 

Zdravím Vás z P-PINKU, jak již dobře víte, tak tady se snažíme potkávat s mladými podnikateli na začátku, nebo v průběhu jejich cesty podnikáním, předat jim nějakou radu, zkušenost, nebo know-how. V dnešním díle se s námi o řadu zajímavých názorů podělil p. Primátor Martin Charvát, prve bych rád zmínil že osobně přislíbil účast na osobním setkání v P-PINKU, kam můžete dorazit a položit tak například i jemu svůj dotaz, sdělit výtku, nebo jako se říká udělit pochvalu.

Martin Charvát získal inženýrský titul a po studiu působil jako ředitel, nebo manažer v několika stavebních společnostech. Sám se od svých 16 let zajímal o politiku. V politice začínal v ODS a postupem času se z něj stal, jak sám říká konzervativec. V roce 2014 již kandiduje za hnutí ANO 2011 a následně se stává primátorem města Pardubice.
S p. primátorem se bavíme o tom jaká je ta správná cesta pro zlepšení komunikace mezi podnikatelem a politikem v kraji, také se bavíme o tom, že je možnost dostat se s problémem přímo k jeho stolu. V rozhovoru p. Charvát zmiňuje že je pro něj politika to, mít možnost ovlivňovat prostředí kolem sebe a aktivně se tak na společném budování podílet.

Přeju příjemný poslech