Dnes Gabriela Mrkvicová ze Smart Networku

Episode 4,  Dec 07, 2021, 02:10 AM

Skvělý podcast o networkingu s jednou z nejlepších v České republice s Gabrielou Mrkvicovou. Baví vás seznamovat? Ano? I když ne, tohle je přesně pro vás! Odhoďte své zábrany a posuňte se ve svém podnikání.

Podnikatelský klub Smart Network 🌈 vznikl v roce 2013 a od té doby uspořádal už stovky podnikatelských setkání a dalších akcí. Každé z nich bylo jiné, protože si na jedinečnosti akcí zakládají. Vždy potkáte někoho nového, dozvíte se něco nového, objevíte nové příležitosti. 

Smart Network je dynamický klub a na stagnaci v jakémkoliv ohledu si rozhodně nepotrpí, jak říká sama zakladatelka Gabriela Mrkvicová. Mají 3 typy klubů: BUSINESS, B2B a CEO KLUB a proto, ať už začínáte podnikat a nebo podnikáte přes 30 let, najdete tam možnosti spolupráce 🤩🥳🥰. 

Ke každému přistupují individuálně a vnímají ho jako jedinečnou osobnost s různými zkušenostmi, kontakty a názory 🥳. Díky tomu má každý čím přispět a obohatit tak ostatní.

Kromě jejich hodnoty: upřímnosti a otevřenosti je i zajímavé to, že konkurence nemá vstup zakázán, ale naopak hledají i firmy ve stejném oboru, jak se propojit a podpořit nebo sdílet kontakty 🤩🥳🥰. 

www.smart-network.cz
www.podnikejsmart.cz
www.networkerka.cz

Podcast Šťastné mysli Veroniky Petrové
Veronika Petrová, Šťastná mysl
www.stastnamysl.cz 

FB - https://www.facebook.com/veronikanikitapetrova
FB - ŠM.cz - https://www.facebook.com/stastnamysl.cz

LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/veronika-petrova-stastna-mysl/
LinkedIn - ŠM.cz - https://www.linkedin.com/company/34608334/admin/

Instagram - https://www.instagram.com/veronika.nikita.petrova/ 
Instagram ŠM.cz - https://www.instagram.com/stastnamyslcz/