Katka Kostková a Zlatá transformace

Episode 7,  Feb 28, 02:09 AM

Kateřina se vydala na cestu transformace před více než 10 ti lety, regresní terapie jako královna léčitelka si ji vzala do područí a společně se vydaly na cestu.

Kateřina se vydala na cestu transformace před více než 10 ti lety, regresní terapie jako královna léčitelka si ji vzala do područí a společně se vydaly na cestu. 

Kateřina také již v té době praktikovala jógu a poznávala její ovoce. Obrovskou změnou v jejím životě nastal bod zlomu, kdy v roce 2016, se vydala na cestu do Asie za jógovým poznáním. Kateřina zůstala žít v jihovýchodní Asii skoro dva roky a pustila se do hlubokých studií Kasmir Shaivism na Koh Phanganu v Thajsku. Poté učila jógu v pražských studiích a vydala se žít a cestovat na Kanárské ostrovy. V tomto čase přišla lákavá nabídka a Kateřina vyrazila na Zanzibar, kde získala nabídku práce lektorovat jógu pro velmi luxusní hotel. 

Poté se rozhodla vrátit do ČR a jít výsadně svojí cestou. Dnes vyučuje jógu online, převážně se věnuje regresní terapii a průvodcování klientů do jejich nitra. 

Obohacují ji vzájemné spolupráce a setkávání se s novými tvářemi. Sdílí s námi také svou cestu a přináší inspirativní příběhy ostatních prostřednictvím podcastu "Zlatá Transformace". 

https://linktr.ee/yogabykaterina
www.katerinalove.cz  

Podcast Šťastné mysli Veroniky Petrové
Veronika Petrová, Šťastná mysl
www.stastnamysl.cz 

FB - https://www.facebook.com/veronikanikitapetrova
FB - ŠM.cz - https://www.facebook.com/stastnamysl.cz

LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/veronika-petrova-stastna-mysl/
LinkedIn - ŠM.cz - https://www.linkedin.com/company/34608334/admin/

Instagram - https://www.instagram.com/veronika.nikita.petrova/ 
Instagram ŠM.cz - https://www.instagram.com/stastnamyslcz/