#22 DOMINIK KOUBEK - „Na barbera jsem moc kadeřník a na kadeřníka moc barber.“

Aug 16, 05:00 AM

Vlasy a víra...na první pohled zcela odlišná témata. Může mezi nimi existovat nějaká souvislost? Na tuto otázku jsme se zeptali Dominika Koubka, vlasového stylisty a křesťana, který aktivně slouží v církvi. 

V první části našeho podcastu jsme hovořili o historii účesů, o aktuálních trendech, jak odvážní jsou s účesy Češi, ale také o významu slov barber, holič či kadeřník.

Druhou část jsme věnovali osobní cestě k víře a Bohu. Dominik, jakožto zástupce mladé generace, prozradil nejen svá osobní přání, ale také jaký je současný trend mladých lidí. Mají o víru zájem či nikoliv? Pokud Vás to zajímá, nenechte si proto ujít další z řady zajímavých životních příběhů.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem. Podniká především v realitním developmentu a ve výrobním průmyslu. Má zázemí v České republice, podniká ve střední Evropě a připravuje expanzi na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s vlasovým stylistou a křesťanem, panem Dominikem Koubkem

Našeho hosta vyzpovídala redaktorka a moderátorka Linda Bartošová