Michal Fiala - Chatbot v realitách

Sep 24, 2020, 08:33 AM

HOST: Michal Fiala (specialista na chatboty a online strategie) Michal je messenger marketing expert, tedy specialista na chatboty, kteří v dnešní době zažívají boom. Je držitelem nejvyšší certifikace Agency partner u společnosti ManyChat. Vyvinul například Hypobota, který pomáhá hypotečním specialistům získávat leady ze strany klientů, kteří poptávají hypoteční úvěry. Hlavním tématem bude jeho nový projekt a to RealBot, tedy realitní chatbot, který Vás může propojit s majitelem nemovitost, kterému chatbot - zcela automatizovaně vytvoří odhad tržní hodnoty jeho nemovitosti. Témata: - Michalův příběh - jak na online marketing, který funguje -hypobot, realbot -online marketing na platformách Facebook, Instagram a Messenger) #jurajsutorisshow

HOST: Michal Fiala (specialista na chatboty a online strategie)

Michal je messenger marketing expert, tedy specialista na chatboty, kteří v dnešní době zažívají boom.

Je držitelem nejvyšší certifikace Agency partner u společnosti ManyChat. Vyvinul například Hypobota, který pomáhá hypotečním specialistům získávat leady ze strany klientů, kteří poptávají hypoteční úvěry.

Hlavním tématem bude jeho nový projekt a to RealBot, tedy realitní chatbot, který Vás může propojit s majitelem nemovitost, kterému chatbot - zcela automatizovaně vytvoří odhad tržní hodnoty jeho nemovitosti.

Témata:
- Michalův příběh
- jak na online marketing, který funguje
-hypobot, realbot
-online marketing na platformách Facebook, Instagram a Messenger)


#jurajsutorisshow