Jakub Novotný - Makléř, který prodal 432 bytů v hodnotě přes 1,3 miliardy

Episode 70,  Dec 10, 2020, 09:35 AM

HOST: Jakub Novotný - realitní makléř, ředitel OK Pointu Jakub je realitní makléř, kterého netřeba moc dlouho představovat, ale pro ty z Vás, kteří ho neznáte, tak je to ten makléř, který prodal 432 bytů za více než 1,3 miliardy Kč během velmi krátké doby. Jakub Novotný je bývalý boxerský reprezentant a současný ředitel pobočky OK Point. Místa, které spojuje finanční, bankovní a realitní služby. Díky boxu se naučil něco, co je pro něj v byznysu neocenitelné – dostávat rány a umět se po nich zvednout. Témata: -Jakubův příběh -jak se stát úspěšným realitním makléřem -spolupráce s developery -jak přistupuje k realitní zakázce -vize, cíle a strasti úspěchu #jurajsutorisshow

HOST: Jakub Novotný - realitní makléř, ředitel OK Pointu

Jakub je realitní makléř, kterého netřeba moc dlouho představovat, ale pro ty z Vás, kteří ho neznáte, tak je to ten makléř, který prodal 432 bytů za více než 1,3 miliardy Kč během velmi krátké doby.

Jakub Novotný je bývalý boxerský reprezentant a současný ředitel pobočky OK Point. Místa, které spojuje finanční, bankovní a realitní služby. Díky boxu se naučil něco, co je pro něj v byznysu neocenitelné – dostávat rány a umět se po nich zvednout.

Témata:
-Jakubův příběh
-jak se stát úspěšným realitním makléřem
-spolupráce s developery
-jak přistupuje k realitní zakázce
-vize, cíle a strasti úspěchu#jurajsutorisshow