U Kulatého stolu: Při vyjednávání vyššího platu dělají všichni stejné chyby

Episode 64,   Dec 13, 2021, 02:30 AM

@Patrik Fiala a @Martin Klesnil mě pozvali do studia. 

Sedím U Kulatého stolu a pánové jdou rovnou k věci. Povídáme si o vyjednávání. Vyjednávání, ve kterém je člověk považován za slabší stranu. Je odkázaný k tomu, že vyjednávání prohraje.  

Pusťte si náš rozhovor. 

Vracíme se k vyjednávání o vakcínách a k nastavování cílů.

Dozvíte se: 

  • Jak poznáte těžké vyjednávání. 
  • Jaké mám zkušenosti s politickým vyjednáváním.
  • Jak v dnešní době vyjednávat o nemovistech. 

Politika je velké téma našeho rozhovoru. Bavíme se o ní dlouho. Politická vyjednávání jsou hra. Ne všechno je vyjednávání. Politické debaty nesouvisí s tím, jaký je politik vyjednavač. V rozhovoru zmiňuji ty nejlepší politické vyjednavače. 

Poslechněte si, ve kterých situacích byste měli vyjednávat, a kterým se vyhnout. Jak postupovat, když řešíte s potenciálním zaměstnavatelem plat. PoRADIM Vám, jak byste se měli připravovat na vyjednávání a prozRADIM, jak se připravujeme my. 

Pánové jdou až na hranu. Ptají se, jestli existují podpásovky ve vyjednávání. Jak Vaše vlastní ego ovlivní výsledek. ProzRADIM Vám taky, o kom byste neměli nikdy vyjednávat. Na čem kolabuje většina vyjednávání. A jak řešíme osobní útoky. 

Rozebíráme moje osobní selhání. A chyby ve výchově, které každého z Vás ovlivní na celý život. Podcast U Kulatého stolu musíte slyšet. 

#ArgumentyNefungují