BRNO INDUSTRY 4.0: Vladimír Bartoš – Zkrácení reakčního času pomocí ERP

Episode 67,   Sep 19, 2022, 02:00 AM

Vladimír Bartoš, stejně jako společnost Minerva Česká republika, má bohaté zkušenosti v oblasti nasazování informačních systémů pro průmysl. V nové epizodě podcastu se společně s moderátorem Lukášem Smelíkem zamýšlí na jeho výhodami i v kontextu turbulentních změn na trhu.

BRNO INDUSTRY 4.0 je komplexní platforma a iniciativa, která vzdělává, inspiruje, sdílí dobrou praxi, umožňuje setkávání a výměnu zkušeností odborníků z oblasti digitalizace a technologií pro moderní výrobu. Název BRNO INDUSTRY 4.0 nese také podcast, který právě posloucháte. Podcast je realizován Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s INDUSTRY CLUSTERem 4.0 jako součást aktivit Enterprise Europe Network,  mezinárodní sítě která pomáhá malým a středním podnikům se vstupem na zahraniční trhy a podporuje inovace v podnikání.
  
Podcast byl realizován v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network. Služby této sítě Vám pomohou najít obchodní příležitosti a partnery ve více než 60 zemích světa. Služby světové sítě Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Program a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.