#61 DOMINIK UNČOVSKÝ - „Každá hodina v kuchyni znamená strašně moc."

May 23, 2023, 12:15 PM

Bocuse d’Or je prestižní soutěž, která oceňuje nejlepší kuchaře na světě. Dominik Unčovský se svým vítězstvím v jejím národním kole stal jedním z nich. Od malička miloval vaření a inspiroval se svými prarodiči, kteří provozovali malou restauraci. Studoval obor kuchař-číšník a naučil se, že kuchařské umění není jen o teorii, ale především o praxi. Získal mnoho zkušeností a ocenění, ale zůstal pokorný a pracovitý. Nyní se chystá na evropské finále Bocuse d’Or, kde bude soutěžit s dalšími špičkovými kuchaři. Chce ukázat svou vášeň a kreativitu v kuchyni a připravit nádherné a chutné pokrmy s respektem ke všem používaným surovinám.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.