#63 ADAM ZVADA - „Naše prostory vychází z potřeb klientů."

Jun 06, 2023, 04:00 AM

Začátek coworkingových center v České republice můžeme datovat do roku 2009, kdy se jednu z prvních sdílených kanceláří po sanfranciském vzoru rozhodl otevřít Adam Zvada, zakladatel Scott.Weber Workspace. Tímto odvážným krokem se snažil dodat začínajícím podnikatelům perfektní servis pro start jejich podnikání. „Nejdůležitější bylo české podnikatele přesvědčit: Dělej vlastní byznys a vše ostatní nechej ostatním,“ popisuje své začátky. Dnes má na starost už třináct kancelářských center. Co stojí za úspěchem celé společnosti a jaké změny v přístupu k práci v kanceláři pozoruje u svých klientů?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.