#66 LUKÁŠ URBANEC - „Nikdy nic nevzdávám."

Jun 27, 2023, 08:06 AM

Někdo ranám osudu podléhá, někoho zocelují. Lukáš Urbanec naštěstí patří do té druhé skupiny. Osudová jízda na vodních lyžích ho posadila na invalidní vozík, přesto dokázal udržet fungující firmu a zůstat tátou na plný úvazek. A co víc: Posílá pomoc dál a inspiruje k tomu i ostatní. „Neumím říkat ne. Když vidím, že někdo něco potřebuje a můžu mu pomoct, tak to rád udělám. Neřeším, jestli ho znám nebo ne,“ říká o své touze pomáhat potřebným. Aktuálně podporuje především nemocné děti a lidi s handicapem. Proč už nechce aktivity firmy více rozšiřovat a jaká je jeho představa o štěstí?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.