#67 DAVID DRAHONÍNSKÝ - „Chtěl jsem ukázat, že jsem se z toho neposadil na zadek."

Jul 04, 2023, 08:19 AM

Mimořádně talentovaný lukostřelec oceněný mnoha medailemi ze světových soutěží s neobvyklým módním doplňkem: invalidním vozíkem, na který ho v 16 letech připoutal pád v náměsíčnosti. David Drahonínský se jako držitel dvou světových rekordů dá oprávněně považovat za žijící legendu tohoto sportu. Sám svůj úspěch zlehčuje: „Osobně si nemyslím, že jsem tak dobrý. Ale naštěstí střílím blbě a ostatní soupeři vždycky ještě hůř než já,“ říká, ale uznává, že respekt ostatních světových lukostřeleckých špiček ho těší. Pracuje, trénuje, vyhrává medaile a ještě si najde čas na edukaci mladých lidí. Co ho v životě a ve sportu nejvíc posunulo a jak dlouho ještě plánuje drtivě porážet své soupeře?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.