#71 LUCIE BÁŠOVÁ A KRISTÝNA CEJNAROVÁ - „Maminky jsou velmi efektivní pracovnice."

Aug 29, 2023, 09:25 AM

Po mateřské dovolené se chtěly vrátit do práce, ale nenašly dostatečně flexibilní podmínky bez nutných kompromisů v péči o rodinu. Když Lucie Bášová a Kristýna Cejnarová zjistily, že nejsou s takovým problémem samy, rozhodly se založit platformu MumDoo. Ta propojuje ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené s firmami, které těží z jejich expertízy a vychází jim časově vstříc. „V současné době máme do projektu zapojených asi 350 prověřených maminek,“ říkají a jedním dechem dodávají, že žen, které nechtějí zůstat doma, se jim přihlásilo už několik tisíc. Jaká další celospolečenská témata díky MumDoo otevírají a jak se jim samotným daří skloubit rodinu s rychle rostoucím podnikáním?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.