#73 DOMINIK GAZDOŠ - „Knihobot dává knihám nový život."

Oct 10, 2023, 08:11 AM

Když si před několika lety otevřel tradiční kamenný antikvariát, ambice nebyly na začátku nijak velké. Největší poklady, ke kterým se během těch pár let dostal, byly Baťovské věci. Zpočátku se podivoval, kolik jsou lidé ochotni za určité tituly zaplatit, postupně však získal přehled o tom, jak to všechno funguje a došlo mu, že v této oblasti existuje obrovská díra na trhu, kterou nikdo neřeší. Dominik Gazdoš je spoluzakladatel úspěšného start-upu s názvem Knihobot, který se zaměřuje na výkup a prodej použitých knih. Proto, pokud máte doma nepotřebné knížky, nevyhazujte je, můžou udělat radost jiným lidem a vy na tom ještě vyděláte. V dalším díle podcastu Progress Your Mind se dozvíte nejen to, jak tato jednoduchá služba funguje, ale i dopad digitalizace na klasické papírové knížky.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.