#74 MAREK RADITSCH - „Gastronomie je fyzicky a psychicky náročná."

Oct 24, 2023, 08:41 AM

Další díl přivítá šéfkuchaře Kampa Group a bývalého porotce soutěže MasterChef Česko,  Marka Raditsche. Muže, který vařil pro Brada Pitta, Angelinu Jolie či manžele Clintonovi. Jak se jako mladý kuchař propracoval k takovým jménům? Vaření ho bavilo odmalička, v kuchyni je rád a rád při práci pozoruje jiné kuchaře. Stane se, že i v luxusní restauraci může být host nespokojený? Jaké jsou v gastronomii aktuální trendy a co dělat pro to, aby ani po mnoha letech člověk nevyhořel?  Nejen to se dozvíte v další epizodě podcastu Progress Your Mind.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.