Progresus x SingularityU Czech Summit - #4 Jos Dirkx

Nov 01, 2023, 09:10 AM

Upozornění: Tento podcast je v angličtině. 
Umělá inteligence a inovativní technologie v současnosti hýbou světem vědy i byznysu. Ve speciální podcastové minisérii, která vzniká v rámci partnerství skupiny Progresus a SingularityU Czech Summitu, diskutujeme s odborníky, kteří v této oblasti udávají směr.

Hostem třetí epizody byla Jos Dirkx, autorka bestsellerů, uznávaná podnikatelka v oblasti technologií a průkopník Světového ekonomického fóra v oblasti technologií. Jos je také zakladatelkou startupu Beenova AI, který využívá umělou inteligenci k revoluci ve vzdělávání.

Během rozhovoru jsem si povídali například o budoucnosti vzdělávání, jak jej umělá inteligence mění, jak přistupují různé země k problematice AI ve školách, ale také o třetí knize, jejíž vydání je plánováno na začátek listopadu.

Artificial intelligence and innovative technologies are currently driving the world of science and business. In a special podcast miniseries produced as part of a partnership between Progresus Group and SingularityU Czech Summit, we discuss the experts who are setting the pace in this field.

The last guest of our special miniseries was Jos Dirkx, a global speaker, best-selling author, acclaimed tech entrepreneur and World Economic Forum Tech Pioneer. Jos is the Founder of Beenova AI, a startup harnessing Artificial Intelligence to revolutionize education.

During our interview, we talked about the future of education, how AI is changing it, how different countries are approaching the issue of AI in schools, as well as Jos' third book, which is scheduled for release in early November.