PODCAST #75 TOMÁŠ ZVELEBIL - „Počítačové hry dnes můžeme považovat za edukativní nástroj."

Nov 09, 2023, 06:00 AM

Sociální sítě jsou neodmyslitelně fenoménem dnešní doby, který přináší široké možnosti. „Lidé, se kterými pracujeme, mají talent,“ říká Tomáš Zvelebil, zakladatel agentury Subscribe, která zastupuje přes 20 nejzajímavějších online osobností na Českém a Slovenském trhu. Jak se stát youtuberem či influencerem a má tato branže dobré vyhlídky? Instagram, Youtube, TikTok… Která sociální síť má budoucnost? A pokud vás zajímá, jak probíhá „nábor“ nových youtuberů, neváhejte poslouchat další epizodu podcastu Progress Your Mind. 

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.