PODCAST #76 RADEK HUŠEK - „V Sens učíme jíst Čechy cvrččí protein."

Nov 22, 2023, 06:39 AM

„Stejně jako Organizace spojených národů i my považujeme cvrččí protein za bílkovinu budoucnosti,“ říká Radek Hušek, spoluzakladatel společnosti Sens. Před studiem na prestižní škole dal přednost smysluplnému podnikání. Dnes se snaží o revoluci na poli udržitelné výroby jídla. Sens vyrábí z cvrččí mouky tyčinky, krekry, těstoviny i proteinové shaky, dokonce i samotné cvrčky v čokoládě. Cílem je vytvořit nejlevnější živočišný zdroj bílkovin, který pomůže nasytit rostoucí světovou populaci. Daří se to? Jaký je nejoblíbenější cvrččí produkt? A proč je dobré jíst hmyz? Nejen to se dozvíte v dalším díle Progress Your Mind. 

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.