Proč Investovat, i když jsou trhy na historických maximech

May 29, 09:00 AM

🎙️ V této epizodě se zaměříme na důležitou otázku, která trápí mnoho investorů: Měli byste investovat, i když jsou trhy na svých historických maximech? Provedeme vás důvody, proč čekání na "správný čas" nemusí být tou nejlepší investiční strategií.

Co se v této epizodě dozvíte:

✅ Proč se nepokoušet časovat trh
✅ Jaký význam má diverzifikace portfolia
✅ Důležitost rebalancování portfolia
✅ Jak často dosahuje americký akciový trh historických maxim a co to znamená pro vaše dlouhodobé investiční rozhodnutí

🔗 Odkazy na zdroje a grafy zmíněné v epizodě najdete zde:💬 Pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoc se sestavením investičního plánu, napište nám na Instagram (@financne_gramotni) nebo na mail mungenga@amj.cz nebo sirovy@amj.cz.


👉 Přidejte se k nám a udělejte první krok k finanční nezávislosti. Poslouchejte nyní a nezapomeňte se přihlásit k odběru pro další finanční rady a strategie! 🛎️

👉 Máte dotazy nebo chcete získat další rady k ovládnutí vašich financí? Napište nám na 📧 dotazy@amj.cz a získejte osobní podporu přímo od nás!

#FinancneGramotni #Podcast #Finance #OsobniFinance #Investice #FinancníGramotnost #AkciovyTrh #Diverzifikace #InvesticníStrategie #CasovaniTrhu


Cílem našeho podcastu je edukovat naše posluchače v oblasti osobních financí, přinášet jim zajímavé tipy, které je přiblíží finanční svobodě. Tento pojem má každý z nás definovaný trošku jinak, ale naší hlavní myšlenkou je využít peníze tak, aby pracovaly pro Vás a přinášely Vám maximální možný užitek v tom smyslu, že se díky nim budete moci chovat a rozhodovat maximálně svobodně. Cesta k finanční nezávislosti není jednoduchá a určitě není pro každého, na druhou stranu jí může dosáhnout téměř každý, kdo se pro ni skutečně rozhodne a my Vás v této cestě podpoříme, jak jen to půjde.

  
Pokud chcete ještě více tipů, sledujte nás na sociálních sítích

Zajímá tě cokoliv dalšího? Spoj se s námi přes web

🌐www.amjfinance.cz nebo nám napiš na 📧 dotazy@amj.cz