Optimalizujeme se k smrti
Jun 23, 01:37 PM
Share
Subscribe
S laskavým svolením sdílím text Martina Žufánka, se kterým hluboce souzním a který bych sám nenapsal líp. O tom, že uchlastat se k smrti je blbý, ale uoptimalizovat se k smrti taky, jen to vypadá o něco líp na Instagramu.
* * *
Chcete se na něco zeptat nebo mi dát feedback?
➡️ https://tally.so/r/WOebxe
Díky za všechny dotazy a kritiku, moc si toho cením! Všechno čtu a registruju a brzo vám na všechno odpovím. ☝️
