Jak na virtuální školení - José Kadlec [audiobook]

Sep 08, 02:18 PM
Kompletní průvodce video technologiemi v online vzdělávání od online coachingu, webinářů, mikroučení, webcastů až po kurzy ve virtuální a rozšířené realitě.

Extrémní situace si žádají extrémní akce, a proto pro vás CEO Recruitment Academy, José Kadlec, během jednoho měsíce koronavirové pandemie napsal a vydal 100 stránkovou knihu Jak na virtuální školení, která je k dispozici zdarma.

Kniha podrobně popisuje technologie pro online školení a trendy ve firemním i individuálním vzdělávání včetně těch nejnovějších jako Facebook Rooms, Google Meet, on-the-job learning, ale také pokročilé technologie vzdělávání v prostředí VR (Virtual Reality), AR (Augmented Reality) nebo MR (Mixed Reality).

Kniha má 6 základních kapitol: Online konzultace a virtuální coaching (20:20) - Interaktivní online školení (24:30) - Webináře a webcasty (33:57) - Online konference a expa (1:02:47) - Mikroučení a on-the-job vzdělávání (1:06:35) - Školení ve virtuální a rozšířené realitě (1:13:13)José Kadlec, Autor knihy: José je zakladatel společností
GoodCall a Recruitment Academy. S backgroundem softwarového engineera začal jako nekonvenční headhunter a talent sourcing architect, který napsal knihu People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment. Nyní je mimo jiné instruktor video kurzu Recruitment Engineering, autorem odborných článků a moderátorem podcastu Nelidské zdroje. José je také první oficiálně certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě.


Stahovat můžete i v PDF nebo si knihu zakoupit v papírové podobě: https://recruitment.academy/cz/jak-na-virtualni-skoleni