Filip Plevač: Elon Musk není inovátor

Episode 36,   Dec 14, 2020, 02:30 AM

Filip Plevač patří mezi nejuznávanější odborníky na digitalizaci a průmysl 4.0. Zajímavé je, že se ji věnoval už před 24 lety a že kromě manažerství uplatňoval digitalizaci a automatizaci po celou dobu své kariéry. Také díky tomu vyhrál před pár lety se svou firmou cenu Inovátor roku.

Filip je renesanční člověk s neuvěřitelným rozhledem, fanoušek cestování, lezení po stěnách a horách, bojových sportů a dobrého jídla. Nebojí se. Nebojí se objevovat nové věci. Nebojí se mluvit narovinu. Nebojí se zkoušet něco, co vlastně nejde. A nebojí se těžkých životních zkoušek.

S Filipem Vám poRADIMe, jak získáte ve Vašem byznysu více času na činnosti, díky kterým vyděláte peníze a kde máte hledat přidanou hodnotu. “Zatímco jiní chodí na změny ve firmách přes procesy, já na to jdu přes peníze. Tomu totiž rozumí každý,” říká Filip se stoickým klidem.

ProzRADIME Vám, proč podle něj není Elon Musk inovátor a od kdy vlastně běží projekty umělé inteligence a autonomních aut. Podíváme se na HR manažery, jejich vztah ke vzdělávání a kolik z nich má zájem o rozvoj zaměstnanců v oblasti digitalizace. Společně se zasmějeme naší bezpapírové firmě a uděláme si výlet do unikátního vzdělávacího programu MBA 4.0, který Filip vede a ve kterém připravuje manažery na skutečnou digitalizaci a průmysl 4.0.

Digitalizace ve zdravotnictví je soudek se střelným prachem. RADIM Vám: poslechněte si tento podcast a dozvíte se, co by digitalizace přinesla lékařům, pacientům, Vám, Vašemu byznysu. Jak se může skutečný profesionál a odborník vrátit z excelentního výkonu zpátky do “debilova” a jaké 3 kroky byste měli bezpodmínečně udělat, abyste úspěšně digitalizovali svou firmu.

Filip je manažer 4.0, digitalizátor a průmyslnizátor 4.0, humorista 4.0 a hlavně skvělý kamarád: 40.0.

@FilipPlevač