Radovan Vávra - Čeští podnikatelé, kteří prodali firmy za miliardy by neměli zakládat family office

Episode 92,  Aug 16, 2021, 05:30 AM

V podcastu Mysl investora si poslechněte 2. část rozhovoru s Radovanem Vávrou úspěšným akciovým investorem a bývalým generálním ředitelem Komerční banky

Každý všední den se v rámci podcastu MYSL INVESTORA můžete těšit na jedno odborné téma za světa investic a investičního poradenství. Tento podcast je projektem společnosti Sušánka & partneři a stojí za ním majitel a investiční poradce společnosti Jan Sušánka, EFP.

Jan Sušánka, EFP je investiční poradce zabývající se honorovaným investičním poradenstvím, s odměnou převážně ze zisku pro poradenskou společnost/poradce.
Specializuje se na bonitní klientelu, která investuje jednotky až stovky milionů.

Tento rozhovor je vhodný pro lidi,kteří se zabývají investováním do akcií a řeší problematiku finanční nezávislosti a pasivního příjmu.

V prvním díle zazněly tyto témata:
👉Může se finančně nezávislým stát, každý investor
👉Výběr 4% z portfolia v době čerpání renty
👉Investice do technologií
👉 Investice do nemovitostí
👉 Český family office a proč ho nezakládat
👉Jak investuje Radovan Vávra
👉 Česká filantropie
👉 Emoce při investování

Pokud se vám dnešní téma líbilo, budeme rádi, když se přihlásíte k odběru či nám napíšete recenzi. Můžete nás také sledovat na YouTube kanále Jan Sušánka, EFP.

Také můžete navštívit naše webové stránky https://jansusanka.cz/ a poslechnout si další podcasty či dostávat informace ze světa investic či investičního poradenství.

Pokud uvažujete o investování svých volných prostředku či chcete sestavit investiční portfolio pro vytvoření a čerpání pasivního příjmu, domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma v sekci privátní zóny: https://jansusanka.cz/nezavazna-konzultace/.

Přihlášení do členské sekce zde: https://jansusanka.cz/investice/clenska-sekce/