Co na to říkáš: Aneb nad dopisy diváků, 5. díl.

Episode 56,   Sep 13, 2021, 07:09 AM

5. díl Co na to říkáš. Náš pravidelný #PODCAST! s Tomášem.

⚠️ Pozor, už samotná upoutávka je lehce nekorektní. Nic pro slabé povahy.

Pokud jsem Vás ještě neodradil, pusťte si ho. 🎧

Když jsme natáčeli podcast, venku zuřilo léto.

Ve studiu zuří Tomáš. Brýle mu zvětšují kde co. Bez brýlí nic nevidí. A ještě si chudák myslí, že pochází z města. Z Olomouce. Vždyť tam jsou všichni příbuzní. 😂

Píše nám Nikola Badin Sebkova, jestli se rozhodujeme hlavou, srdcem nebo střevama. Nikola je skvělá instruktorka lyžování ve Švýcarsku a skvělá vyjednavačka. Má na rozdíl od nás jednu velkou výhodu, vždycky zapojí empatický pohled do vyjednávání. Mně to s empatií mínus 3 moc nejde.

Tomáš se hlavou nerozhoduje skoro vůbec. Není divu. Často má odkrvený mozek. 😂 A ještě si z Německa dovezl fekální humor. Je to hrůzostrašné.

Ani Hakobjan říká, že jsme úspěšní, že nám lidi závidí. Já nevím, podle čeho se to měří. A nerozumím tomu, co by mi měli lidi závidět. Pokud Vám někdo závidí, kašlete na to.

Povídáme si o práci a volnu. Dneska je moderní work-life balance. Je to takový novodobý komunismus. Někdo těm lidem nakukal, že můžou tak trochu pracovat, tak trochu žít a budou spokojení. 🤦‍♂️

Pusťte si náš společný podcast. Dozvíte, co je to protahovačka. Povíme Vám, co si myslíme o očkování, daních, LGBT i dotacích. Jako bonus Tomáš přidá německé porno a sex přes kabel.

To musíte slyšet.

https://www.fascinating.academy/