Co na to říkáš: Aneb nad dopisy diváků, 6. díl.

Episode 59,   Oct 11, 2021, 01:30 AM

Poslední dobou se mi zhoršuje zrak. Když nad tím přemýšlím, je to vlastně od té doby, co s Tomášem natáčíme podcast „Co na to říkáš”. 😁

Dohodli jsme se, že dnešní díl bude seriózní. 

Hned na úvod přichází seriózní otázka od Lucie 一 naše začátečnická škobrtnutí. Tomáš je zkušenější než já. Zkušenosti jsou na něm vidět na první pohled. Když začal v roce 1992 podnikat, za podnikání se schovávalo všechno. Poslechněte si, co přesně dělal. 

Dneska je velkopodnikatelem. Majitelem mediálního domu a hvězdou mediálního prostoru. Všechny pořady má se sebou. Chybí mu už jen e-shop. 🛍️

Já jsem udělal snad všechny chyby, co Vás napadnou. 

Dáme Vám jednu radu: Nedělejte Vaši práci pro sebe. Dělejte ji pro lidi. 

Ondřej Henke se nás ptá na vyjednávání a na politiku. V souvislosti s Ondřejovým dotazem řešíme podvody, lži a morálku. Všichni jsme stejní diletanti. Myslím, že 200 lidí v Poslanecké sněmovně odráží, jak naše populace vypadá. To musíte slyšet. 

Přichází dotaz od Milana Porteše. Ptá na naše aktivity před a po probuzením. 
Já jsem po ránu zpomalenej. 

Tomáš po ránu sjíždí socky a pak cvičí nahatej. Představte si to. Jestli takhle cvičil i na dovolené v Jugoslávii, vůbec se nedivím, že nás tam nechtějí. 

A píše nám i Marta. Ptá se, co rádi jíme a co bychom nikdy nevzali do úst. Já ochutnám úplně všechno. Zato Tomáš je hrozně vybíravej. Když jsem ho pozval do Mlýnce, 3x změnil jídlo a stejně jsem nevěděl nic. 

Pusťte si náš společný rozhovor, prozRADIM Vám, jakou jsem dostal nabídku a Tomáš se přiznává ke skandálním věcem.