Vím, jak se bezpečně pohybovat v metaverzu - Charlie Gaming

Season 1, Episode 99,  Dec 20, 2022, 02:00 AM

V Charlie Gaming věří, že NFT hry založené na technologii blockchain mají budoucnost, a že se tento model postupně stane dominantním aspektem herního průmyslu. Jejich cílem je provést lidi světem krypto her, NFT a metaverza tak, aby to byla zábava a příležitost, jak zhodnotit kapitál.

V tomto 2. díle podcastu se dozvíte, jak odhalit, že vás moderní technologie pohlcují. Jaké jsou zásady bezpečnosti pro pohyb v metaverzu a NFT hrách? Kdo za metaverzem většinou stojí a proč ho vyvíjí? Je metaverse vhodný pro děti nebo naopak pro starší lidi? 

Sledovat Charlie Gaming můžete na těchto kanálech:
https://www.charliegaming.cz/
https://www.facebook.com/charliegamingcz
https://discord.gg/W5qF5Gu2DU
https://www.instagram.com/charliegamingcz/
https://twitter.com/charliegamingcz

A kdo jdou ženy, které jste v podcastu slyšely?

Beatrice Uhlířová, specialistka přes DeFi, konzultantka v oblasti NFT světa, kryptoher a Metaverz. Již pět let se pohybuje v kryptosvětě a poslední dva roky se specializuje hlavně na kryptohry a metaverza. Začínala jako support pro klienty, pomáhala zakládat účty na kryptoburzách a peněženkách, prošla si analytickým týmem, kde se vypracovala na pozici teamleadera a nakonec se z ní stal správce kapitálu, kde nyní pracuje v DeFi protokolech a vyhledává možnosti stakování a zhodnocování herních tokenů a coinů.

Mimo pracovní sektor miluje sport, hraje hokejbal a hokej. Ve volném čase vypomáhá s péčí o nemocná a opuštěná zvířata. Baví ji historie a ráda chodí po turistických výletech.

Tereza Möhwaldová
, vedoucí analytického týmu, konzultantka v oblasti NFT světa, kryptoher a Metaverz, specialistka na private sales. Po pár letech strávených v korporátních společnostech se rozhodla přejít do soukromého sektoru a postupně se seznamovala se světem kryptoměn. Nakonec se rozhodla, že to je směr, kterým se chce dál vydat a začala pracovat pro Charlie Gaming, zahraniční firmu zabývající se NFT světem, kde se vypracovala až na pozici teamleadera. V současné době vede tým 30 lidí, zaškoluje nové analytiky, dohlíží, aby byl zmapován celý NFT vesmír a zprostředkovává možnosti private sales v těch nejlepších projektech.

Ve svém volném čase se aktivně věnuje svému pejskovi, chodí po výletech a miluje dobrodružství, takže spaní pod širákem nebo skákání bungee jumpingu je pro ni ideálně strávený čas.