Libor Váka: Kupovat paneláky je riziko

Episode 42,   Mar 08, 2021, 02:30 AM

Realitní investor Libor Váka má ve svých 32 letech pasivní příjem a vlastní více než 100 nájemních bytů. 

Libor nedostudoval vysokou školu. Byl neúspěšný i ve sportu. V zaměstnání vydržel pouhé 2 měsíce. Přesto krátce po svých dvacetinách zakládá firmu. Rázem je jednatelem, statutárem, podnikatelem i ředitelem zeměkoule, jak sám říká. 

„Byl to pořádnej rock&roll. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Nepovedlo se mi 80 % věcí, na které jsem sáhnul. Díky tomu jsem zjistil, že za mě nikdo nic neudělá.” říká Libor. 

S Liborem Vám poRADIMe, co musíte udělat proto, abyste si mohli koupit svůj první panelák. Dozvíte se, že k pasivnímu příjmu zkratka nevede. Všechno si musíte pořádně odmakat. 

Zjistíte, na čem sedí realitní makléři i důvod jejich špatné pověsti. 

„Jen jednou jsem si na konferenci o investičním poradci pomyslel, že je fakt dobrej. Osobně poradce neznám. Nesrovnávám se s nimi. Věřím, že jsou i podstatně lepší než jsem já. Jenže dneska to dělá každý, kdo má díru do zadku.”, říká Libor s úsměvem. 

Liborovi je 32 let. Učí lidi, jak nakupovat nemovitosti a jak na nich vydělávat. Dělá, co ho baví. 

Je to také profesionální a hlavně skvělý vyjednavač. Nebojí se rizika, protože kupovat paneláky je riziko. Svým jménem stojí za kvalitou. Nemůže Vám v investování říct: "Při nejhorším Vám poRADIM blbě." Musí Vám poradit dobře. 
Vždy vyjednává naplno a nezapomíná na druhé. Hledá nejlepší možnou dohodu pro obě strany a buduje vztahy. Libor totiž ví, že jméno a pověst je to jediné, co máte.

RADIM Vám: poslechněte si tento podcast. Zjistíte v něm, že jsem poprvé Libora strašně naštval. Zůstal jenom z jediného důvodu. A ten Vám prozRADIMe.

@LiborVáka